KOMBO,

KTERÉ DOPORUČUJI, KDYŽ SI JDETE POLADIT STŘEVNÍ MIKROBIOM 

FIBER VLÁKNINU A AXIS TREBIOTIC 

Vláknina pod lupou.

Vláknina Fiber vám umožňuje kontrolovat příjem vlákniny a udržovat přirozený rytmus vyprazdňování. Směs vlákniny se skládá ze slupek psyllia, celulózy a guarové gumy . Receptura také obsahuje inulin a Bacillus subtilis.


Proč vlákninu navíc?

Vláknina je nezbytným prvkem pro naše tělo . Napomáhá správnému fungování našich střev a zajišťuje odvod zbytků trávení. Je proto nezbytná. Přesto máme tendenci konzumovat méně vlákniny , než bychom měli. V důsledku toho nás trápí zácpa nebo nás trápí různé bolesti. Abyste se tomu vyhnuli, je samozřejmě vhodné konzumovat více rostlinné vlákniny a v případě potřeby přidat doplněk stravy.

Jaké jsou výhody vlákniny?

 • Vláknina zpomaluje vstřebávání sacharidů.

 •  Snižuje hladinu cukru v krvi *

 • Usnadňuje kontrolu nad vaší váhou a navozuje pocit sytosti *

 • Má prebiotické účinky a napomáhá zlepšení průchodnosti střev*

 •  Bojuje proti zácpě *

 • Podporuje zdraví trávicího traktu *

* Toto prohlášení nebylo hodnoceno Food and Drug Administration. Tento produkt není určen k diagnostice, léčbě nebo prevenci jakékoliv nemoci.


Jaké jsou nejlepší zdroje vlákniny?

Neměli byste spoléhat pouze na doplňky stravy, ale konzumovat co nejpestřejší stravu a využít síly přírody.

 •  Obsažena je zejména v celozrnných výrobcích, luštěninách, ovoci, zelenině, ořechách a semínkách. Mnoho lidí si myslí, že nejbohatším zdrojem je ovoce a zelenina a pokud je pravidelně konzumují nemusí už vlákninu nijak řešit. Ale není tomu tak ! Ovoce a zelenina jako zdroj vlákniny rozhodně nestačí.Velmi důležité je, aby v jídelníčku byly obsaženy také celozrnné obiloviny, které jsou v porovnání s ovocem a zeleninou na vlákninu o dost bohatší.

 • Jezte pokud možno čerstvé ovoce namísto pití šťáv či jeho lisování.

Je tato vláknina bezlepková a bez cukru?

Ano. Přirozeně slazená stévií.

Co získám užíváním vlákniny?

 • 6 g rozpustné a nerozpustné vlákniny na porci

 • 24 % doporučené denní dávky na porci

 • Ekvivalent množství vlákniny obsažené v 1½ šálku vařené růžičkové kapusty nebo asi 9 šálcích syrového špenátu

 • Pre- a probiotika v každé porci

 • Lahodná přírodní citrusová chuť.


Na co si dát pozor při užívání vlákniny?

 • Navýšit příjem tekutin o 1 litr.

 • Pokud jsou záněty na střevní sliznici, tak tím, že vláknina střevo kartáčuje, mohlo by dojít k narušení sliznice.

Řešení? 

 • Koordinovat dávky. Začít s nižším dávkováním. Navýšit příjem tekutin.

 • Případně konzultovat se svým ošetřujícím lékařem.

A jaká je moje zkušenost

s vlákninou Fiber?

Velmi dobře se mísí s vodou a má velmi příjemnou pomerančovou chuť.

Co se týče užíváníí. Začala jsem nejdříve s plným doporučeným dávkovánim. A to dvě odměrky do 250 ml tekutiny každý den.

Po pár dnech jsem zjistila, že to pro moje tělo nebude ideální, protože se dostavila zácpa. Samozřejmě faktorů proč se tak dělo mohlo být víc. Ať už z nedostatku příjmu tekutin nebo proto, že tělo bylo hodně zanesené a nebo i to, že jsem užívala pro moje tělo v nevhodnou dobu.Takže v tuhle chvíli bylo důležité se nacítit na svoje tělo a začít zkoušet, co mu bude dělat nejlépe.

ŘEŠENÍ !

První měsíc jsem snížila dávkování na 1 odměrku denně , užívala obden a změnila dobu večerního užívání na dobu dopolední nebo odpolední svačinky. Ve chvili, kdy se mi celý proces vyprazdňování upravil, začala jsem užívat každý den, ale stále jsem zůstala u sníženého dávkování.Snažila jsem se hlídat příjem tekutin a už po pár týdnech se celý proces vyprazdňování upravil :) Další měsíc jsem se vrátila k plnému dávkování.Střeva se vykartáčovala a v tuhle chvíli je na místě přidat další kombo a to Trebiotika.

A CO Z TOHO PLYNE ?

Nikdy se při užívání produktů neporovnávejte s ostatními. Každý máme jiný metabolismus, žijeme jiným životním stylem a každé tělo má v sobě rozdílnou míru všech nánosů.Proto dejte svému tělu čas a to min. 3 měsíce. A plně důvěřujte procesu !

Musím říct, že když se ke mně dostal tenhle hrdina, tak jsem z něj byla naprosto nadšená, protože mi poladil společně s vlákninou Fiber problémy se zácpou a nadýmáním. Navíc žádné polykání tabletek.Kuličkama si posypu ovesnou kaši, přidám do smoothi, na lžíci s "tukožroutem" nebo jen tak vysypu do pusy a zapiju vodou.

Axis TreBiotic využívá inovativní systém dodávání perliček a není potřeba polykat žádné pilulky.

JEDINEČNÝ KOMPLEX PREBIOTIK, PROBIOTIK A POSTBIOTIK V JEDNOM.
 • Exkluzivní mikrobiomová matriceGOS prebiotikumProbiotický komplex NeuroFlora: L. plantarum DR7, L. brevis, P. acidilacticiEpiCor GI+ postbiotický

 • Unikátní systém podávání korálků

 • Žádné pilulky, není potřeba chlazení

 • 10 miliard buněk na porci v době výroby

 • Bez GMO, vegetariánské, bez cukru, keto-friendly a bez lepku

Probiotický komplex NeuroFlora™ poskytuje 3 vědecky vybrané kmeny bakterií odolných vůči kyselinám, které prokazatelně podporují diverzitu mikrobiomu, imunitní zdraví a zdraví mozku a kognitivních funkcí

Exkluzivní Microbiome Matrix™ podporuje optimální zdraví střev, imunitní funkce, zdraví mozku a celkovou pohodu.

Střevní mikrobiom je hlavní bránou ke zdraví. Špičková věda o nutraceuticích, která přesahuje zdraví střev s technologií Microbiome Matrix™ 3 v 1 se třemi klíčovými faktory je dokonalým pomocníkem v péči o zdravou střevní mikroflóru. Prebiotikum GOS pomáhá prospěšným střevním bakteriím osídlit se rychleji a s větší hustotou probiotický komplex NeuroFlora™ poskytuje 3 vědecky vybrané kmeny bakterií odolných vůči kyselinám, které prokazatelně podporují diverzitu mikrobiomu, imunitní zdraví a zdraví mozku a kognitivních funkcí

EpiCor® GI+ - celozrnná fermentovaná složka podporuje zdravou výstelku střev pro optimální vstřebání mikroživin a celkovou pohodu.

JSEM TU PRO VÁS ......