BtS

TRANSFORMAČNÍ PROGRAM

Znáte to? Vyzkoušeli  jste  v minulosti stejně jako já spousty "hubnoucích kůr", ale u všech nastal nemilovaný YOYO efekt a všechny byly z dlouhodobého hlediska neudržitelné. 
Zařekla jsem se, že už do ničeho takového nikdy nepůjdu. A když na sobě budu chtít začít makat půjdu klasickou zdlouhavější cestou. Úprava jídelníčku a více pohybu.
ALE jakmile jsem se skeptickým postojem:) otestovala na vlastní kůži tento transformační systém, který vůbec nenazývám "hubnoucím". Od té doby s nadšením doporuči všem, kteří si potřebují z jakéhokoliv důvodu poladit svoje křivky nebo popracovat se svalovou hmotou.
Co BTS program přinesl mě?
  • Tuk začal konečně mizet z míst, kde jsem to nejvíc potřebovala ! V mém případě stehna a zadeček. A to v počátku bez radikálního omezování se v jídle. Což za mě bylo super.
  • První změny na těle jsem vnímala po 1 měsíci
  • Zmizel pocit nafouklého břicha. 
  • Začala se vyhlazovat celulitida.  
  • A první výsledky, kdy jsem začala vnímat, že  se mění celkově tvar postavy bylo u mě po 3 měsících. 
Do té doby jsem měla i momenty, kdy jsem si říkala, že to na mě asi nefunguje.
ALE...nechtěla jsem to vzdát.
Vím, že každé tělo je jiné. Má svoje tempo, než na jakékoliv změny zareaguje.
Proto jsem pokračovala dál v užívání a  dala jsem svému tělu důvěru a čas. Přestala jsem se soustředit na výsledek a najednou to začalo svištět:))
  • Postava se začala tvarovat.
  • V začátcích užívání jsem nijak zvlášť intenzivněji necvičila. Občas jsem si šla zaběhat. A i přesto jsem cítila, že je tělo pevnější. 
  • Cítila jsem příval energie a tak nějak lehčeji.

 CÍTIT SE SKVĚLE VE SVÉM TĚLE ♥️ 
To je ten důvod,
proč to všechno pro sebe děláme.  A proto, pokud vás BTS táhne...
Můžu jen doporučit.


A protože jsem viděla výsledky, chtěla jsem účinky ještě více znásobit a urychlit. Takže to, že mě osobně tento program nakopnul k tomu, že jsem do svého životního stylu zařadila více pohybu i přesto,  že mám fyzicky náročnější povolání, tak to beru jako hodně příjemný bonus.

DĚLEJTE VĚCI, KTERÉ VÁS BAVÍ !

  Takže TRIO /TRIM, IGNIT, VLÁKNINA/ jsou mým nepostradatelným společníkem v cestě za vysněnou postavou a zdravějšim životním stylem.
A PoKUD tě ZAJÍMÁ vÍCE ZPĚTNÝCH VAZEB NEJEN Na tentO TRANSFORMAČNÍ PROGRAM,ALe I NA OSTATNÍ KOLAGENOVÝ SORTIMENT.

Napiš si o přidání do FB skupiny KOLAGENOVÝ MATRIX, kde jsi srdečně vítán.

Název E-mail Zpráva Odeslat