BTS TRANSFORMAČNÍ PROGRAM 

PROMĚŇ SVOJE KŘIVKY 

Vaší změny si bude všímat i okolí. Budou   vás chválit a ptát se vás jak to děláte, že vypadáte čím dál líp.

ZVEDNE SE VÁM SEBEVĚDOMÍ,BUDETE AKTIVNĚJŠÍ, VESELEJŠÍ. 


Celá myšlenka programu BTS, tedy Body transformation system se nese v duchu komplexnosti Tělo - Mysl - Duše a jednoduše toho, že "co zasadíš, to sklidíš"... co dáváme do svého těla se dřív nebo později ukáže venku.
 Sklízí obrovské úspěchy a níže si k němu můžete pročíst více informací. Je uživatelsky jednoduchý a hlavně chutný.  BTS je vhodný pro všechny, kteří mají chuť dopřát svému tělu  a využít ho jako pomocníka na cestě za lepším životním stylem.
Body Transformation System - exkluzivní kolekce vědecky navržených produktů, které podporují zdravé trávení, metabolismus tuků, rychlost metabolismu v klidovém režimu, svalovou hmotu a zároveň podporuje celkové zdraví a kondici. 
Dva lidé stejné výšky a hmotnosti mohou mít dvě naprosto odlišné postavy. Složení těla je poměr tuků a svalů a nejde až tak o to, kolik nám váha ukáže kilogramů, nýbrž jde o to, jaká je kompozice našeho těla a hlavně  JAK SE CÍTÍME.
Technologie - CLA pro urychlení redukce tuku
Bylo klinicky prokázáno, že CLA (konjugovaná kyselina linolová) rostlinného původu snižuje tělesný tuk. CLA nejen podporuje metabolismus, ale především pomáhá blokovat přechod tuku z krevního řečiště do tukových buněk.
Technologie Collagen/HA Matrix® Technology-pro zlepšení svalového tonusu a obnovu mladistvé pokožky
Multipatentovaná technologie Collagen/HA Matrix Technology doplňuje hladiny kolagenu a HA (kyseliny hyaluronové) ve vysoce vstřebatelné formě, obnovuje mladistvou pokožku a podporuje kondici kloubů a svalů.

Čokoláda 

Kokos - limetka

Mango

PROČ TRIM ?

BENEFITY 

  • Podporuje metabolismus tuků.
  • Zabraňuje ukládání buněčného tuku.
  • Podporuje redukci tukových buněk.
  • Zlepšuje svalový tonus.
  • Obnovuje mladistvou pleť.
  • Podporuje zdraví kloubů, svalů a pojivové tkáně.
  • Podporuje zdravé vlasy, nehty, dásně a oči.
  • Nula cukru.
  • Obsahuje Collagen/HA Matrix Technology.
  • 1 lžíce (15ml) denně.


DALŠÍ BORCI,
KTEŘÍ JSOU SOUČÁSTÍ BTS PROGRAMU 

Fiber (vláknina), Ignite nebo BÍlé fazole je základní známé kombo jako základní balíček BTS - Body Transformation System, který se řadí na přední místo nejlepších programů pro Transformaci těla ve světe. Já osobně k tomu doporučuji rovnou i Trebiotika.


Vláknina 

Jedinečný komplex vlákniny s vitamíny a probiotickým kmenem. 

Podporuje zdravý trávící systém, zdraví střev a odstraňování odpadních látek, což pomáhá navozovat pocit pohody. Pomáhá udržovat normální a zdravou hladinu cholesterolu.Pomáhá omezit pocity hladu mezi jídly. 


IGNIT 

2x denně 2 tobolky s jídlem

Ignit je vyroben ze směsi citrusových extraktů a quarany, plus  l - karnitin a rostlinného kofeinu. Podporuje normální funkci metabolismu tuků v těle a další benefity, více info viz. materiály.


White Bean 

Bílé fazole 

3 kapsle jednou denně s jídlem

Obsahuje standardizovaný extrakt z bílých fazolí (Phaseolus vulgaris).

Moderní stravovací návyky a výroba potravin nás vedou ke konzumaci jídel bohatých na sacharidy.Sacharidy převládají ve vhodných typech potravin, jako je chléb, škrobová zelenina, rýže a těstoviny. Ačkoli jsou sacharidy důležitým nutričním zdrojem pro výrobu energie, jejich přemnožení v naší stravě a tendence příliš častého dopřávání si mohou vést k nárůstu hmotnosti. 

Bílé fazolky pracují na principu, že snižují glykemický index potravin.JDU DO SEBE 

ZA MĚ NEJLEPŠÍ A NEJVÝHODNĚJŠÍ VARIANTA !

A JAK VYPADÁ CELÉ KOMBO BTS ?

BTS funguje pěkně i bez jakéhokoliv velkého omezování v jídle. To je jeho velký benefit.

ALE pokud nebudete spoléhat jen na něj a zapojíte sebemenší aktivitu a ba i víc. Propojíte všechny články svého těla tzn. MYSL, DUŠE, TĚLO, tak váš celý proces transformace těla pofrčí o to víc rychleji a co je ze všeho nejdůležitější.

BUDETE SE CÍTIT BÁJEČNĚ VE SVÉM TĚLE. 

A TO ZA TO PŘECI STOJÍ...NEMYSLÍTE?

zde můj osobní výsledek s programem BTS.

Konečně něco, co funguje bez stresujícího omezování v jídle a pracuje s  tuky, tam kde je třeba 🙏

TAKŽE ZA MĚ....Z LEDNIČKY TENTO TUKOŽROUT JEN TAK NEZMIZÍ :))


A na tohle prosím nezapomínej !