A JE TO TU.....

KONEC NEPODDAJNÝM, ROZTŘEPENÝM A LÁMAVÝM VLASŮM !


A TO DOSLOVA !

"Nemůžu se s vámi nepodělit o tuhle revoluční "pecku" ve vlasové péči, která nejen pomáhá udržovat pevné vlasové vazby, ale také vytváří nové.

Když jsem se dozvěděla , že novinkou, která se bude uvádět na český trh bude vlasová péče, tak jsem od toho popravdě zas tak moc  neočekávala. Vyzkoušela jsem jako určitě každý z vás mraky přípravků na vlasy. Některý fungoval méně a z některých se staly favoriti. Vlasy po nich byly pěkné, ale pokud jste nepoužívali další vlasovou péči, tak kolikrát jen po omezenou dobu.

A protože sama bojuji s lámavými, slabými a roztřepenými vlasy. Mám je jemné a rychle mi vždycky plihly :( Vždycky jsem musela použít nějaké další přípravky a to hlavně na objem.

Takže  ve chvíli, kdy jsem viděla  první zpětné vazby, tak jsem nemohla odolat :) 

A  vrhla jsem se do testování  na vlastní kůži .....

A zde můj výsledek po jednom použití.

A jaké byly první pocity při a po umytí?


* K mytí stačí malé množství přípravku.

* Prvním wau co bylo pro  mě úplným relaxačním zážitkem, tak byla vůně ! Šampón voní po citrusech a mátě a z kondicionéru se lyne vůně Yerby santy - svaté trávy, chlorelly, řasy laminarie a hráškového peptidu.

* Další rozdíl byl znát při oplachování . Vlasy byly na dotyk plnější. Tohle jsem u žádného dosud používaného šampónu nezaznamenala.

* A co teda bylo pro mě ze všeho nejvíc?

Po uschnutí byly vlasy  jak " nafouklé" 😀A to jsem ani nefoukala. A hlavně ! Žádné další zatěžování vlasů dalšími přípravky👍

* A pro mě úplné "scifi " byly zacelené rozstřepené konečky !!!

Takže z mojí koupelky tohle combo určitě nezmizí ♥️ A určitě vám sem přidám další fotky při dlouhodobějším používání.

PROTOŽE I  VLASY POTŘEBUJÍ DELŠÍ ČAS PRO SVOJI REGENERACI.

Jsem tu pro vás...