V čem je Liquid Biocell jedinečný a čim se liší od ostatních kolagenových přípravků na trhu?

Prvně jde o mikromolekuly pokryté jedním ze sedmi patentů na tekutý Biocell. Kdy bylo identifikováno přesné rozmezí molekulové hmotnosti, které zajišťuje optimální biologickou dostupnost. Druhá je kyselina HYALURONOVÁ, nejen HA, ale přirozeně se vyskytující se kyselina hyaluronová, proto se nenazývaji kolagenová technologie, ale Collagen HA Matrix Technologie, protože tyto dvě molekuly společně přirozeně existují v naší kloubní chrupavce.Je tedy odvozen z jediného přírodního zdroje nikoli ze vzorce nebo směsi jakéhokoli jiného druhu.Liqiud Biocell také používá různé procesy během zpracování jako: filtrace, čištění, koncentrace, hydrolýza, sterilizace, ale to nejen pro zajištění kvality, ale hlavně bezpečnosti.


Jaký typ kolagenu je obsažen v Liquid Biocell?

Většina kolagenových přísad na trhu pochází z krav, prasat, mořských zdrojů.Tyto zdroje jsou více jak 90% bílkovina a jsou označeny od pojmenování jako: kolagenové peptidy, hydrolyzovaný kolagen, kolagen I.,II.,III. typu, dokonce i IV. nebo jen želatina. Želatina je také forma hydrolyzovaného kolagenu. Liquid Biocell je na druhou stranu tvořen přirozeně se vyskytujícím kolagenovým peptidem II.typu, chondroitin sulfátem a molekulami kyseliny hyaluronové ve své přirozené formě. Klíčem je tedy spolupráce těchto biomolekul nacházejících se v této matrici.Ta není identická s žádnou jinou kolagenovou ingrediencí nebo směsí.Spousta společností se snaží napodobit to, co společnost vytvořila, to také zvyšuje zmatek zákazníků kolem kolagenu.Tyto poznatky jsou však založeny na skutečné vědě a důvěryhodnosti.


Odkud se kolagen získává?

Liquid BioCell je vyrobený z kuřecích hrudních chrupavek bez hormonů, antibiotik a GMO. Kuřecí hrudní chrupavka blízce zrcadlí složení lidské kloubní chrupavky, která je bohatá na tento typ kolagenu, glukosamin sulfát a kyselinu hyaluronovou.Používají se kuřecí vedlejší produkty z částí které by jinak farmy po zpracování kuřat na maso vyřadily, takže nedochází k úmrtí dalších kuřat, naopak je zužitkováno to, co by se jinak vyřadilo.

Proč kuřecí hrudní chrupavka?

Toto je ve skutečnosti jediný známý zdroj, který má velmi podobnou kompozici, jaká se nachází v našem lidském těle. Chrupavka je velice čistý a žádaný zdroj, na rozdíl od částí, ze kterých jsou jiné kolagenové produkty získávány.U chrupavek nedochází ke kontaktu s krevními cévami, nervy, které jsou známy, že mohou přenášet nemoci a nečistoty.Proto extrakce výhradně z chrupavky eliminuje jakékoliv riziko nebo potencionálni kontaminaci.

Co dělá ještě Liquid Biocell oproti ostatním výjimečným?

Je výzkum. Mnoho kolagenových doplňků není založeno na vědeckém výzkumu.Přes tucet studií včetně deseti klinických studií na lidech, potvrzuje účinnost a biologickou dostupnost u obou aktivních ingrediencí, stejně tak i v konečných produktech.


Co když srovnávám Liquid Biocell s ostatními kolageny podle uvedených počtů gramů?

V tomto případě vám uniká pointa.Naše účinnost je demonstrována na vlastních klinických studiích. Například u hydrolyzovaného kolagenu studie ukazují efektivnost u zdraví kůže okolo 20g.Tak si představme, proč tolik produktů vidíme ve formě prášku nebo nápojových směsí. Člověk by musel užít 25 kapslí o průměrné velikosti tak, aby se dosáhlo stejného účinku jako u 20g hydrolyzovaného kolagenu tohoto typu.My nemusíme brát 25 kapslí, jelikož účinnost u našich produktů je demonstrována na dávce, kterou doporučujeme v našem produktu / běžná denní dávka Liquid Biocell je 2x denně 15 ml / Studie a výzkumy ukazují, že Biocell skutečně pomáhá chránit pokožku, což má za následek snížení výskytu a prohlubování vrátek.Působí proti ztrátě vody a zvyšuje elasticitu pleti.

Studie o absorpci kyseliny hyaluronové ukazují, že dochází k 60 násobnému zvýšení hladiny HA v těle. Což znamená, že se pleti navrací poddajnost a mnohem větší pohyblivost ve vašich kloubech a pojivových tkáních.

Nároky na produkty jsou prokázány studiemi na našich aktivních ingrediencích během výroby a na konečných produktech, které zahrnují všechny řady Liquid Biocell včetně přípravků na pleť, kde je zacíleno na vrásky, elasticitu, redukci suchosti a posilování kolagenu a kyseliny hyaluronové v pleti.Co mi přinese užívání Liquid Biocell?

Dalšími přínosy jsou také podpora zdravé chrupavky, stimulace a podpora zdravé soviniální tekutiny/ tato tekutina zabezpečuje výživu v kloubu, snižuje třetí ploch a udržuje pružnost chrupavek/. Dále má vliv na zvyšování množství kyseliny hyaluronové.

Dále proběhly nové studie potvrzující lepší regeneraci po cvičení a tréninku u sportovců.


Díky těmto skutečnostem získal Liquid Biocell nespočetně mnoho ocenění od třetích stran ze strany expertů, novinářů, odborníků na výživu z oblasti vědy a obchodu.

Společnost je velmi vděčná, že je pionýrem ve světě kolagenu a je uznávána pro nejlepší produkty na trhu v oblasti anti-agingu /proti stárnutí/ a kloubních doplňků.Jak poznám, že Liquid Biocell funguje?

Výsledky ukázaly, že tělo snadno rozpozná a přijímá Liquid Biocell v kontrolovaném klinickém prostředí, kde vědci mohou porovnávat hladiny kolagenu a kyseliny hyaluronové mezi účastníky studie, což potvrzuje, že Liquid Biocell je formulován s molekulovou hmotností, která se účinně vstřebává do krevního řečiště a nerozkládá se v trávicím systému, jako to dělají typické kolagenové proteiny.Proč jsou patenty důležité?

Patenty pomáhají společnosti Modere chránit přísady, procesy a inovace. Všech 7 PATENTŮ Collagen/ HA Matrix(R) bylo uděleno na základě unikátního složení technologie. Je to VŮBEC PRVNÍ RECEPTURA OBSAHUJÍCÍ BIO-OPTIMIZED (TM), KOLAGEN, KYSELINU HYALURONOVOU A CHONDROITIN SULFÁT V MATRICI , KTERÁ NAPODOBUJE SLOŽENÍ LIDSKÉHO TĚLA. Použití receptury a výrobní proces jsou také patentovány.

Nejdůležitější je porozumnět tomu, že tyto produkty mají mnohostranné benefity spojené se zdravím , které vytváří dlouhodobé přínosy a zlepšují kvalitu života, díky čemuž je výrobce dobře známý.


AsMA ISHAQ

PRŮKOPNÍK

V ODVĚTVÍ KOLAGENU

Asma Ishaq je průkopníkem v odvětví kolagenu a nadále vede jako předsedkyně představenstva Collagen
Stewardship Alliance, která se věnuje transparentnosti složek, globálně udržitelnému získávání kolagenu, kvalitě a integritě.

JAKO MODERE CEO byla Asma v roce 2021 oceněna časopisem FORBES jako TOP CEO v oblasti elektronického obchodu pro zdraví a krásu.

Liquid BioCell je výsledkem výzkumu, který byl prováděn na složce zvané kyselina hyaluronová (HA) , o níž se předpokládalo, že je spojena s delší životností. Lékařská komunita a výzkumníci se o vědu velmi zajímali, nicméně zjistili, že přirozený stav HA, který také koexistoval i s kolagenem a chondroitin sulfátem jako v lidském těle.

Surovina byla testována a vyvinuta do mikromolekul, které jsou tělem skutečně absorbovány. Tato nutraceutická složka byla oceněna 7 americkými a mezinárodními patenty a nazývá se Biocell (R) Collagen.

V klinických studiích na lidech se hladiny kyseliny hyaluronové během 28 dnů zvýšily o 6000% procent a redukovaly vrásky zevnitř ven.

Je vědecky prokázáno, že Liquid Biocell (R) snižuje hyaluronidázu, což je enzym, který významně přispívá ke stárnutí pleti.