Když jsem se rozhodla, že půjdu ještě víc do sebe, věděla jsem, že to nebude zadarmo. Ale protože jsem se už v minulosti na vlastní kůži přesvědčila, že cesta prevence je ta nejefektivnější, protože tělo vám ji mnohonásobně vrátí na všech úrovních. Ať už v podobě zdravějšího, vitálnějšího života nebo i v úspoře finančních prostředků, které byste byli v budoucnu nuceni investovat do "odstraňování " následků nezdravého životního stylu. Takže nebylo o čem přemýšlet.

Ale už jsem se do toho nechtěla vrhat po hlavě a za každou cenu do sebe navalit mraky produktů, které jsem měla chuť vyzkoušet. Ale chtěla jsem do toho jít vědomě, aby výsledky byly s co největším efektem.

Navíc jsem si dlouhodobě řešila nepravidelnost stolice a nadýmání. Cítila jsem, že to neběží jak má. Navíc moje břicho bylo kolikrát jak v pátém měsíci těhotenství:) A věřte, že to fakt nechcete :) A o nějakém komfortu ani nemluvě.

Určitě mi dáte za pravdu, že v první řadě je potřeba myslet na kvalitní stravu a dbát na dostatečný příjem tekutin.Dále pohyb a co nejméně se stresovat. To je to gró !!! PRODUKTY UŽ JSOU PAK JEN TAKOVOU TŘEŠNIČKOU NA DORTU.

Ale tím, jak se zmenšila kvalita potravin, tak tělo z ní už rozhodně nedostane tolik živin, co by bylo potřeba. Takže je odkázané na pomoc zvenku.