Protože co do svého těla zasadíš, to sklidíš.

Lucie

Majitelka salonu

MĚJtE SAMI SEBE RÁDI. A AŤ UŽ JE TO COKOLIV,CO DĚLÁTE PrO SEBE,PRO SVOJE TĚLO, DĚLEJTETO S DŮVĚROU A HLAVNĚ S LÁSKOU SAMI K SOBĚ.

KRÁSA A ZDRAVÍ JDOU RUKU V RUCE

Dlouhé roky jsem řešila péči o sebe, o klienty pouze na vnější úrovni. A byly dokonce doby, kdy jsem ji u sebe neřešila vůbec.

Pak přišlo období, kdy jsem na sobě začala pracovat nejen na fyzické úrovni, ale i na té duševní. A světe div se ! Začaly se dít divy ! Zvedne se vám sebevědomí.Začínáte sami sebe dávat na první místo, protože přijdete na to, že pokud máte naplněný svůj " pohár " spokojenosti, tak potom s úplně jinou energií, pocitem a chutí dáváte okolí.

Nemá to nic společného s egem, ale s tím, že si začnete daleko víc uvědomovat svoji hodnotu.

Přichází moment, kdy přemýšlíte co a v jaké kvalitě do svého těla dáváte. Přicházejí myšlenky tipu

  • Je moje tělo nějaká popelnice? Kdy tam lítá cokoliv bez ohledu na to, jaké to bude mít následky na moje zdraví? A to třeba jen za cenu toho, že je to levné.

  • Záleží mi přeci na mém zdravotním stavu a na tom, jestli prožiju život bez vážných nemocí.

  • Chci si užívat života po co nejdelší dobu. Hlavně kvalitně a v co nejlepší kondici.

  • Raději nainvestuji peníze v rámci prevence do svého zdraví, péče o sebe, než později mnohonásobně do farmaceutického průmyslu a s pocitem toho, že se lékařské ordinace stanou mým druhým domovem.

Ale tohle všechno je volba KAŽDÉHO Z NÁS, jak se svým zdravím naložíme.

A protože vím ze své zkušenosti i ze zkušeností mých klientů, že není lepšího pocitu, než když se cítíte skvěle ve svém těle, tak s radostí, pro inspiraci posílám všechny moje doporučení, tipy všem, kteří to cítí stejně a chtějí na sobě pracovat.