0
Váš košík je prázdný.

Masáž mořskými mušlemi


Nejen pro milovníky masáže lávovými kameny jsem připravila jednu z nejkrásnějších masáží - obdobu rituálu Tokoriki.

 

                               - Masáž mořskými mušlemi -

 

Masáž v sobě spojuje léčebný účinek cíleného prohřívání a intuitivní energetické masáže. Důležitým prvkem celé terapie jsou nepřetržitě hřející mořské lastury a plynulý pohyb napodobující hru vln na mořském pobřeží. Při proceduře se kombinuje termoterapie s masáží. Teplo sálající z mušlí ohřívá pokožku, která díky tomu lépe vstřebává zvlhčující prostředky, léčivé oleje a zároveň uvolňuje svalstvo.Terapeut tak může pracovat s hlubšími vrstvami tkáně. Lava Shells jsou zahřáté na 38-55°C.

Masáž mořskými lasturami výborně stimuluje krevní oběh , lymfatický systém a má podobný efekt jako kombinace sauny s masáží. Velikou výhodou oproti sauně je v tomto případě možnost soustředit působení tepla pouze na určité části těla, což zlepšuje působení terapie a pohodlí klienta. 

 

K masáži se používají hřejivé mořské mušle Lava Shells a exotický masážní olej Pure Fuji s jemnou vůní kokosu.Vše dovezené z oblasti jihovýchodní Asie a ostrovů Fidži.

Základ masážního oleje tvoří kokosový olej, bohatý na množství nenasycených mastných kyselin a vitaminů. Kokosový olej pokožku zjemňuje, posiluje a zároveň chrání před nepříznivými vnějšími vlivy, zatímco makadamiový olej pokožku tonizuje a regeneruje.

Masážní olej je navíc obohacen o oleje z kalaby a tungovníku moluckého, které pleť hojí, eliminují vznik podráždění a uvolňují bolavé namožené svaly. Kombinace pečujících olejů zjemňuje pokožku celého těla, dodává pleti potřebnou výživu, hydrataci a také jemnou dlouhotrvající exotickou vůni.

 

 

Procedura trvá 60 (případně 90 minut). 

Masáž je hluboce relaxační a je vhodná pro muže i ženy.