0
Váš košík je prázdný.

REFERENCE, NÁMĚTY, PŘIPOMÍNKY


 

 

Petr
15.01.2014

U Lucky Dejdarové se skutečně jedná o velice příjemně ztrávený čas v klidném a milém prostředí.

Skvělé služby - Ilona
06.07.2014
Paní Dejdarová je moc příjemná a má velmi profesionální přístup. Zakoupila jsem si permanentku na přístrojovou masáž NIODE VAC III a již po 4 návštěvách byly znatelné výsledky. Jak, co se týče odstranění celulitidy, tak zeštíhlení. Vřele doporučuji!!! Také jsem vyzkoušela lifting 3. generace a musím říct, že tak skvělý relax a přístup k pleti jsem dlouho nezažila. Prostředí velmi uklidňující a příjemné. Prostě DOPORUČUJI vyzkoušet!!!
Příjemné chvíle relaxace - Šárka
09.08.2014
K narozeninám jsem dostala poukaz na švédskou masáž v salonu pí Dejdarové. Užila jsem si moc pířjemnou hodinu relaxace, kdy jsem si dovolila zapomenout na všední starosti. Příjemně provoněný salon má vkusně zařízený ve velmi klidném prostředí a přitom ve středu města. Samotná masáž byla úžasná. Odcházela jsem velmi spokojená a určitě se vrátím.
Výborná relaxace - Monika
12.10.2014
U paní Lucky jsem byla úplně popré. Prováděla mi masáž lávovými kameny. Musím říci, že to byl velice příjemně strávený čas. Věnovala se mi s velkou pečlivostí a svojí odbornou masáží mi uvolnila zablokovaná záda. Odcházela jsem od ní moc spokojená a uvolněná. Hezké a útulné prostředí, relaxační hudba i vonné oleje vše ještě znásobilo. Všem vřele doporučuji.
☺☺☺☺☺ Jitka M.
04.01.2015
Chodím k paní Lucce již několik let a její přístup je stále vysoce profesionální a přitom tak lidský.... Velmi doporučuji ☺☺. Hezké a útulné prostředí, relaxační hudba, voňavé olejíčky potěší tělo, nosánek i duši. Je láskyplná a chápavá, prostě žena na svém místě. Velmi ráda k ní chodím a odcházím vždycky moc spokojená. Nejlepší je to zkusit a sami uvidíte ten zážitkový luxus☺☺.
Perfektní ! Mohu jen doporučit ! - Jitka V.
23.02.2015
Krasne, klidne, harmonicke prostredi. Dobra cena. Lucie je uzasna, prijemna dama s obrovskou mirou empatie, pohodovosti a predevsim s dokonalym citem v rukou. :-) Hned po prvni navsteve jsem se rozhodla stat se stalou zakaznici, vcetne cele me rodiny. Pokud chcete kvalitni masaz, jdete do toho.
Luxus čistka hlavy a osvěžení těla - Honza
28.04.2015
Dostal jsem pivní masáž, tedy nejprve jsem byl k pivní masáži nedůvěřivý, ale o pivu jsem vubec neveděl. Galakticky jsem si masáž užil. Uplně jsem zmizel někam do vesmíru a jen věděl, že si užívám neskutečnou péči:-) Vůbec se mi nechtělo zpět. To nejtěžší je po masáži vstát a odejít, ale naštěstí se da ten odchod zpříjemnit chvilkou u čajíku a nebo v zahrádce za salónem. Recenze většinou moc nepíši, ale tohle nešlo nesdílet:-) VELMI, VELMI DĚKUJI. Vřele doporučuji.
Úžasná relaxace - Lucie
21.05.2015
Paní Lucie je moc milá a velmi ochotně mi odpověděla na všechny moje otázky, které se masáže týkaly. Salón je velmi útulný a hezky zařízený, proto se vždy na každou návštěvu moc těším, je to úžasná relaxace na konci dne :-) K paní Lucii chodím na přístrojovou masáž Niode Vac a jsem mile překvapená jejím účinkem, nohy jsou opravdu vyhlazené a pokožka zpevněná. Myslím, že v kombinaci se sportem a zdravým jídelníčkem, je to velmi účinná procedura :-)
Vřele doporučuji ! - Ladislav
17.09.2015

Skvělé masáže prováděné ve velmi příjemném prostředí masérkou, která své práci skutečně rozumí. Profesionalita, pečlivost, příjemné vystupování a v neposlední řadě i velmi příznivé ceny masáží vedou k naprosté spokojenosti klienta. Vřele doporučuji!

Parádní relaxace - Jana
03.12.2015

Z dnešní masáže jsem odcházela krásně zrelaxovaná,uvolněná a velice spokojená. Paní Lucii mohu jen doporučit,je velice šikovná a sympatická... SUPER MASÁŽ,MASÉRKA I PROSTŘEDÍ. Určitě zajdu znovu!:)

Radka
27.02.2016

Masáž u paní Lucie nemá chybu!!!! Moc příjemné prostředí. Je velice profesionální, relaxační hudba, vše co od příjemného salonu očekávat. A co je velice důležité, nikdo Vás kolem neruší.Salon je situován do překrásné tiché zahrady. Mohu jen doporučit!!!!!

Veronika
30.04.2016
Na masáži jsem byla poprvé a měla jsem štěstí, že to bylo zrovna u paní Dejdarové. Vřele doporučuji
Šárka
29.08.2016
Nejlepší masáž, na které jsem kdy byla. Paní Lucie má zlaté ruce. Jsem typická kancelářská myš, která má problémy s krční páteří, ovšem tak úžasně mi nikdo bolavá záda nerozmasíroval. Už se těším na příště a budu pravidelnou klientkou. Děkuji! :-)
Tomáš
02.11.2016
Perfektní pivní masáž, hezké prostředí, uklidňující hudba, šikovná slečna masérka a její šikovné ruce. Božská relaxace. Doporučuji moc.
Anet
20.10.2017
Zrovna jsem se vrátila z masáže. Měla jsem velice náročný a hektický týden, byla jsem plná negativních emocí, ale nyní jsem nádherně uvolněná, cítím v sobě klid a mír a hřejivý pocit spokojenosti. A pořád se ještě nemůžu nabažit nádherné vůně hroznového oleje :) Děkuji Vám, Lucie, za velmi přátelský a profesionální přístup!
Tomasz
10.01.2018

I had classic massage today and all experience was 100% positive. Lucie was fully professional and place was warm and comfortable. Will comeback

Přidat položku:

Autor
Vaše zpráva