Tvůj názor je pro mě důležitý !

Budu moc ráda za jakoukoliv zpětnou vazbu.


Název E-mail Zpráva Odeslat

Reference

ILONA 6.7.2014
Skvělé služby - Paní Dejdarová je moc příjemná a má velmi profesionální přístup. Zakoupila jsem si permanentku na přístrojovou masáž NIODE VAC III a již po 4 návštěvách byly znatelné výsledky. Jak, co se týče odstranění celulitidy, tak zeštíhlení. Vřele doporučuji!!! Také jsem vyzkoušela lifting 3. generace a musím říct, že tak skvělý relax a přístup k pleti jsem dlouho nezažila. Prostředí velmi uklidňující a příjemné. Prostě DOPORUČUJI vyzkoušet!!! osvědčení použij ke zvýraznění tvé profesionální zkušenosti a spokojenosti zákazníků
PETR 15.1.2014
U Lucky Dejdarové se skutečně jedná o velice příjemně ztrávený čas v klidném a milém prostředí.
ŠÁRKA 9.8.2014
Příjemné chvíle relaxace

K narozeninám jsem dostala poukaz na švédskou masáž v salonu pí Dejdarové. Užila jsem si moc příjemnou hodinu relaxace, kdy jsem si dovolila zapomenout na všední starosti. Příjemně provoněný salon má vkusně zařízený ve velmi klidném prostředí a přitom ve středu města. Samotná masáž byla úžasná. Odcházela jsem velmi spokojená a určitě se vrátím.


MONIKA 12.10.2014
Příjemné chvíle relaxace

Výborná relaxace - U paní Lucky jsem byla úplně popré. Prováděla mi masáž lávovými kameny. Musím říci, že to byl velice příjemně strávený čas. Věnovala se mi s velkou pečlivostí a svojí odbornou masáží mi uvolnila zablokovaná záda. Odcházela jsem od ní moc spokojená a uvolněná. Hezké a útulné prostředí, relaxační hudba i vonné oleje vše ještě znásobilo. Všem vřele doporučuji.


😊😊😊 Jitka M. 4.1.2015
Chodím k paní Lucce již několik let a její přístup je stále vysoce profesionální a přitom tak lidský.... Velmi doporučuji ☺☺Hezké a útulné prostředí, relaxační hudba, voňavé olejíčky potěší tělo, nosánek i duši. Je láskyplná a chápavá, prostě žena na svém místě. Velmi ráda k ní chodím a odcházím vždycky moc spokojená. Nejlepší je to zkusit a sami uvidíte ten zážitkový luxus☺☺

Jitka V. 23.2.2015
Perfektní ! Mohu jen doporučit ! Krásné, klidné, harmonické prostředí. Dobra cena. Lucie je úžasná, příjemná dáma s obrovskou mírou empatie, pohodovosti a především s dokonalým citem v rukou. :-) Hned po první návštěvě jsem se rozhodla stát se stálou zákaznicí, včetně celé mé rodiny. Pokud chcete kvalitní masáž, jděte do toho.

Honza 28.4.2015
Luxus čistka hlavy a osvěžení těla - Dostal jsem pivní masáž, tedy nejprve jsem byl k pivní masáži nedůvěřivý, ale o pivu jsem vůbec nevěděl. Galakticky jsem si masáž užil. Úplně jsem zmizel někam do vesmíru a jen věděl, že si užívám neskutečnou péči:-) Vůbec se mi nechtělo zpět. To nejtěžší je po masáži vstát a odejít, ale naštěstí se dá ten odchod zpříjemnit chvilkou u čajíku a nebo v zahrádce za salónem. Recenze většinou moc nepíši, ale tohle nešlo nesdílet:-) VELMI, VELMI DĚKUJI. Vřele doporučuji.

Lucie 21.5.2015
Úžasná relaxace.Paní Lucie je moc milá a velmi ochotně mi odpověděla na všechny moje otázky, které se masáže týkaly. Salón je velmi útulný a hezky zařízený, proto se vždy na každou návštěvu moc těším, je to úžasná relaxace na konci dne :-) K paní Lucii chodím na přístrojovou masáž Niode Vac a jsem mile překvapená jejím účinkem, nohy jsou opravdu vyhlazené a pokožka zpevněná. Myslím, že v kombinaci se sportem a zdravým jídelníčkem, je to velmi účinná procedura :-)

Ladislav 17. 9.2015
Vřele doporučuji !

Skvělé masáže prováděné ve velmi příjemném prostředí masérkou, která své práci skutečně rozumí. Profesionalita, pečlivost, příjemné vystupování a v neposlední řadě i velmi příznivé ceny masáží vedou k naprosté spokojenosti klienta. Vřele doporučuji!


Jana 3.12.2015
Parádní relaxace

Z dnešní masáže jsem odcházela krásně zrelaxovaná,uvolněná a velice spokojená. Paní Lucii mohu jen doporučit,je velice šikovná a sympatická... SUPER MASÁŽ,MASÉRKA I PROSTŘEDÍ. Určitě zajdu znovu!:)


Radka 27.2.2016
Masáž u paní Lucie nemá chybu!!!! Moc příjemné prostředí. Je velice profesionální, relaxační hudba, vše co od příjemného salonu očekávat. A co je velice důležité, nikdo Vás kolem neruší.Salon je situován do překrásné tiché zahrady. Mohu jen doporučit!!!!!

Veronika 30.4.2016
Na masáži jsem byla poprvé a měla jsem štěstí, že to bylo zrovna u paní Dejdarové. Vřele doporučuji

Šárka 29.8.2016
Nejlepší masáž, na které jsem kdy byla. Paní Lucie má zlaté ruce. Jsem typická kancelářská myš, která má problémy s krční páteří, ovšem tak úžasně mi nikdo bolavá záda nerozmasíroval. Už se těším na příště a budu pravidelnou klientkou. Děkuji! :-)

Tomáš 2.11. 2016
Perfektní pivní masáž, hezké prostředí, uklidňující hudba, šikovná slečna masérka a její šikovné ruce. Božská relaxace. Doporučuji moc.

Anet 20.10.2017
Zrovna jsem se vrátila z masáže. Měla jsem velice náročný a hektický týden, byla jsem plná negativních emocí, ale nyní jsem nádherně uvolněná, cítím v sobě klid a mír a hřejivý pocit spokojenosti. A pořád se ještě nemůžu nabažit nádherné vůně hroznového oleje :) Děkuji Vám, Lucie, za velmi přátelský a profesionální přístup!

Tomasz 10.1.2018
I had classic massage today and all experience was 100% positive. Lucie was fully professional and place was warm and comfortable. Will comeback

Katka 2.11.2019
Paní Dejdarová je vynikající masérka, milá a příjemná dáma. Její salon je elegantně zařízené, takže se v něm cítíte velice příjemně

Paní Lucie je človíček na svém místě do slova a do písmene :). Velice příjemná, vstřícná, moc mi pomohla. Určitě doporučuji!!

MICHAELA 6.6.2023


 Masáže Lucie dvěma slovy andělské ručičky. Masáž potěší nejen na těle, ale také pohladí i u srdíčka, jelikož jde o milý přístup a profesionální péči po celý čas. Doporučuji všem, kdo se chce nechat hýčkat a odchazet s baječným pocitem. Těším se na další návštěvu a určitě nebude poslední.