FiberHance, u kterého bylo prokázáno, že zpevňuje poškozené prameny až 3x.  Vytváří nové vodíkové a iontové vazby a zaměřuje se i na ta nejmenší poškození vlasů, která nejsou viditelná pouhým okem. Jeho jedinečná mikromolekulární struktura odvozená z glukózy funguje tak, že vytváří a podporuje nejhojnější a nejkřehčí vlasové vazby.*

Mezitím Bio-Optimized™ BioCell Collagen CG dodává kolagenové peptidy, kyselinu hyaluronovou a chondroitin sulfát pro podporu zdravěji vypadajících vlasů díky své jedinečné matrici z jediného zdroje, která vyživuje a hydratuje celý vlasový pramen i pokožku hlavy.

Pro posílení výhod FiberHance a BioCell Collagen CG v systému Modere CellProof MicroBond Hair System, vědecky podložené rostlinné látky yerba santa, hráškový peptid a panthenol pomáhají zvětšit objem vlasů a zároveň chrání vlasové vazby, aby se snížilo viditelné lámání vlasů, které vypadají silnější a plnější.A to vše  bez zatěžování vlasů. 


 A co můžete očekávat
od CellProof MicroBond Hair Systemu ?

Modere CellProof MicroBond™ Shampoo čistí a hydratuje vlasy pomocí čistého oplachovacího složení obohaceného o chlorellu, laminarii a biotin, které pomáhají vyrovnávat vlasovou pokožku. Vytváří nové vazby pro až 3x pevnější vypadající prameny, podporuje plnější a hustěji vypadající vlasy a čistí a hydratuje povrch vlasové pokožky a současně se zaměřuje na vzhled přebytečného mazu a suché vlasové pokožky při každém mytí.* A co víc, pomáhá také chránit proti poškození životního prostředí a viditelnému stárnutí vlasů.

Šampon Modere CellProof MicroBond je vhodný pro všechny typy vlasů, dokonce i pro barvené vlasy. Je dostatečně jemný pro každodenní použití, ale čistí dostatečně hluboko, aby umožnil méně časté mytí. Pro použití vmasírujte do mokrých vlasů a pokožky hlavy, poté důkladně opláchněte.

Šampon CellProof MicroBond, spárovaný s kondicionérem Modere CellProof MicroBond, je prvním krokem k budování silných vlasových vazeb a podpoře existujících vazeb a keratinového proteinu pro podporu plnějších, hustěji vypadajících vlasů s menším lámáním.

Moderní kondicionér CellProof MicroBond™ pomáhá uzavřít poškozenou kutikulu a opravit lámavé a roztřepené konečky bez zatížení vlasů. Vytváří nové vazby pro až 3x pevnější vypadající prameny, podporuje plnější a hustěji vypadající vlasy a dodává skvalan k vyhlazení celého vlasového pramene, pomáhá redukovat krepatění a zároveň zvyšuje ovladatelnost a lesk.*

Toto ultra hydratační složení s čistým oplachováním je ideální pro všechny typy vlasů. Dokonce chrání před oxidačním stresem z poškození životního prostředí a pomáhá udržovat barvené vlasy. Pro použití vmasírujte do čistých, mokrých vlasů. Pro hloubkovou úpravu nechte působit až 10 minut. Důkladně opláchněte.

Ve spojení s šamponem Modere CellProof MicroBond je kondicionér CellProof MicroBond druhým krokem při budování silných vlasových vazeb a podpoře existujících vazeb a keratinovým proteinem pro podporu plnějších, hustěji vypadajících vlasů s menším lámáním.


A protože to, jak tento vlasový systém pracuje je scifi nejen pro mě :) posílám do světa další krásné sdílení. 

Pokud by vás zajímalo více zpětných vazeb nejen na tento revoluční vlasový systém 

Napište mi nebo volejte ...

Tel. 774 266 111

salonlucie24@gmail.com 

Messenger, WhatsApp


......a ráda vás přidám do naší testovací
FB skupinky.


Jsem tu pro vás....

Ať už máte viditelné známky poškození vlasů nebo chcete zachovat pevné vazby, aby vlasy vypadaly co nejlépe, vlasový systém Modere CellProof MicroBond pomáhá vytvářet a chránit vazby jako nikdy předtím pomocí dvou oceněných, patentovaných technologií testovaných tak, aby poskytovaly výrazně zdravější vzhled vlasů po jediném použití. Přejděte na novou generaci čisté krásy pro vlasy, které vypadají tak živě, jak se cítíte. A pro krásnou pokožku od hlavy až k patě prozkoumejte celou řadu Modere CellProof.

*Ve srovnání s neošetřenými vlasy pomocí testování únavy vláken.

*Založeno na laboratorních testech na evropských vzorcích středně hnědých lidských vlasů. Výsledky hladkosti porovnávající CellProof MicroBond Hair System s šamponem bez kondicionéru, 8 vzorků vlasů. Výsledky roztřepených konečků srovnávající neošetřené vlasy před a po, 50 vzorků vlasů. Výsledky rozbití ve srovnání s šamponem bez kondicionéru, 10 vzorků vlasů. Výsledky po jednom použití. listopadu 2022, New Jersey, USA.

Řešení FiberHance™ BM je ochranná známka společnosti Ashland. BioCell Collagen™ CG je ochranná známka společnosti BioCell Technology, LLC.

Jakému traumatu vystavujete své vlasy?

 Barevné úpravy, tepelný styling, opotřebení vlivem prostředí, chemické úpravy, nadměrné mytí nebo kartáčování a dokonce i stárnutí, to vše si vybírá daň na vašich pramenech. Pravděpodobně si všimnete tohoto poškození v podobě roztřepených konečků, lámání, suché pokožky hlavy, krepatých pramenů nebo vlasů, které vypadají nudně a řídce. Ale je to poškození, které nevidíte, co je skutečným kořenem problému.

Nejnovější věda ukazuje, že silnější a zdravěji vypadající vlasy závisí na silných vazbách – strukturách, které spojují vlákna peptidů zvaných keratin, aby podpořily sílu, lesk, pružnost, objem a hladký vzhled vlasů. Bohužel každodenní rutiny, jako je fénování, žehlení a mytí vlasů, mohou narušit vazby, stejně jako barvení nebo chemické ošetření vlasů, poškození sluncem a změny s věkem.

Dobrou zprávou je, že správné produkty vlasové péče pro budování vazeb mohou vlasy posílit, zlepšit hladkost a ovladatelnost, opravit roztřepené konečky a snížit lámavost. Ve skutečnosti jsme testovali produkty, u kterých bylo prokázáno, že dosahují takových výsledků při jediném použití! 

Pokračujte ve čtení, abyste zjistili, jak na to.

TYPY VLASOVÝCH VLASŮ A PROČ SE LAMOU

Ve vašich vlasech existují 3 primární typy vazeb. I když všechny 3 vazby přispívají k celkové síle vašich vlasů, některé jsou hojnější než jiné. Jak už to tak bývá, nejhojnější vazby jsou také nejkřehčí. Zde je to, co potřebujete vědět o tom, jak vazby ovlivňují vaše vlasy a co způsobuje jejich lámání:

Vodíkové vazby se porušují působením tepla nebo vody, včetně každodenního mytí a tepelné úpravy. Toto poškození se projevuje jako viditelné lámání vlasů, roztřepené konečky a krepatění. Protože vodíkové vazby jsou nejhojnější ze všech vlasových vazeb a nejsnáze se lámou, budování nových vodíkových vazeb je prioritou číslo jedna pro silnější a hladší vlasy.

Iontové vazby , nazývané také solné vazby, se přerušují změnami hladiny pH. Změny pH lze přičíst vnějším faktorům, jako je tvrdá voda ve sprše nebo vlasové přípravky, které používáte – včetně semipermanentní barvy vlasů, nebo vnitřní faktory, jako jsou změny ve vaší stravě. Stejně jako vodíkové vazby se mohou iontové vazby snadno rozbít a údržba iontových vazeb by měla být upřednostňována, aby byla hříva lépe ovladatelná.

Disulfidové vazby , typ kovalentní vazby, jsou nejpevnější vlasové vazby a nejodolnější vůči lámání. Obvykle se disulfidové vazby přeruší pouze tehdy, když jsou vystaveny silným chemikáliím, jako jsou ty, které se nacházejí v chemických žehličkách na vlasy nebo ondulacích nebo v odbarvovačích používaných k zesvětlení barvy vlasů.

Kromě těchto tří typů vazeb hrají roli v celkovém zdravém vzhledu vlasů také řetězce aminokyselin – neboli peptidy – které tvoří keratinový protein. Vazby spojují keratinová vlákna dohromady jako horizontální příčky na provazovém žebříku, zatímco peptidy tvoří dlouhé řetězce, které tvoří vertikální „lano“ na obou stranách příčky.

Díky tomuto novému chápání toho, kde skutečně dochází k poškození vlasů, není žádným překvapením, že se produkty vlasové péče vytvářející pouto objevují ve vašich sociálních médiích, ve velkých obchodech s kosmetikou a ve vašem salonu, ale odpovídá všechna ta pouta tomuto humbuku?

CO HLEDAT U PRODUKTŮ PÉČE O VLASY BOND-BUILDING

Některé produkty vlasové péče tvrdí, že vytvářejí všechny 3 primární typy vlasových vazeb, ale realita je taková, že nejčastěji dochází k rozbití vazeb pouze u vodíkových a iontových vazeb rutinně.

Produkt, který tvrdí, že opravuje disulfidové vazby, může nabídnout malou výhodu, pokud vaše disulfidové vazby již nejsou přerušené. Jinými slovy, můžete platit za přísady, které nepotřebujete. Ve skutečnosti se většina chemických ošetření, která narušují disulfidové vazby, odehrává v salonu, kde váš kosmetolog nebo vlasový stylista pravděpodobně již podniká kroky k opravě zlomených disulfidových vazeb, než opustíte jejich křeslo.

Každá rutina péče o vlasy by se měla zaměřit na budování nových vodíkových a iontových vazeb – nejhojnějších a nejkřehčích vazeb – při zachování všech 3 typů vazeb, bez ohledu na to, zda máte viditelné poškození vlasů. A co víc, protože udržení silných vazeb a peptidů je nezbytné pro plnější a hustěji vypadající prameny, je důležité hledat vědecky podložené produkty, které dodávají jak složky množící vazbu, tak peptidy pro 360˚ přístup k pevnějším vlasům.