Klasická masáž

MASÁŹ ZAD, ŚÍJE, RUKOU

Využívá se hlavně na ošetření bolestí zad, namožených svalů, nespavosti a problémů spojených se stresem. Masáž může být zaměřena buď na konkrétní část těla nebo jako celek.

1 790 Kč / 90 min.
  • 1 300 Kč / 60 min. 
  • 1020 Kč  / 50 min.
  • 750 Kč  / 35 min. 

Breussova masáž

REGENERACE MEZIOBRATLOVÝCH PLOTÉNEK

Masáž je jemná metoda působící na nervový systém a pohybový aparát, především páteř. Působí skvěle na svaly okolo páteře, kde dokáže uvolnit meziobratlové ploténky a tím ulevit od bolesti, kterou může způsobit tlak na míšní nerv. Při masáži se využívá účinků přírodního třezalkového oleje, hedvábného papíru a energizujících hmatů, tak,aby se olej dostal co nejhlouběji.1 200 Kč / 60 min.
  •  masáž zad a rukou

HLOUBKOVĚ RELAXAČNÍ

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY

Účinná regenerace plotének. Masáž je jemná metoda působící na nervový systém a pohybový aparát, především páteř. Působí skvěle na svaly okolo páteře, kde dokáže uvolnit meziobratlové ploténky a tím ulevit od bolesti, kterou může způsobit tlak na míšní nerv. Při masáži se využívá účinků přírodního třezalkového oleje, hedvábného papíru a energizujících hmatů, tak,aby se olej dostal co nejhlouběji.


1840 Kč / 90 min.
  • 1350 Kč  /  60 min. 
  • 1 070 Kč  /  50 min.

TYMIÁNOVÁ PEELINGOVÁ MASÁŽ

Dopřejte svému tělu luxusní péči a vychutnejte si masáž s tymiánovým peelingem. Odstraňuje z pokožky toxiny a nečistoty a následně ji regeneruje.Pokožce dodává vitalitu a neuvěřitelně ji zvláční.Následuje masáž tymiánovým olejem a vše je umocněno masáží hlavy. Masáž přináší celkové povzbuzení jak po fyzické, tak i psychické stránce a posílí váš nervový systém.


1 810 Kč / 90 min.
  • 1 310 Kč  /  60 min. 
  • 1040 Kč  /  50 min.

KRÁLOVNA MASÁŽÍ

MASÁŽ MOŘSKÝMI

MUŠLEMI


Tato masáž v sobě spojuje účinek cíleného prohřívání a intuitivní energetické masáže. Důležitým prvkem celé masáže jsou nepřetržitě hřející lastury a plynulý pohyb napodobující hru vln na mořském pobřeží. Lava Shells se zahřívají na teplotu 38-35 stupňů.

Masáž výborně stimuluje krevní oběh, lymfatický systém a má podobný efekt jako kombinace sauny s masáží.


2 170 Kč / 90 min.
celotělová masáž
  • 1 550 Kč  /  60 min. 

RITUÁL TOKORIKI

Masáž hřejivými mořskými mušlemi pochází z exotického tichomoří. Tento rituál spojuje léčebný účinek cíleného prohřívání a energetické masáže. Jedná se o luxusní ošetření těla s výrazným energetickým účinkem na tělo.Sálající teplo z mušlí ohřívá pokožku. Rytmická masáž navozuje harmonii a klid, tak důležitý pro odstranění únavy, celkového napětí a regeneraci. Zlepšuje se koncentraci, napomáhá při úpravě spánku, stimuluje krevní oběh a lymfatický systém. Tělo tak lépe přijímá blahodárné účinky panenského kokosového oleje.


2 330 Kč / 105 min.
celotělová masáž
Dejdarová Lucie

Masážní salon Lucie

Nejlepší místo pro odpočinek je tam, kde se cítíš dobře

Smilova 307, Pardubice 530 09

774266111

salonlucie24@gmail.com

Po–ČT: 8:00–19:00, Pá, So, Ne: ZAVŘENO