0
Váš košík je prázdný.

Vacupress


Obrázek je chráněn autorským právem - Masážní salon Lucie
Obrázek je chráněn autorským právem - Masážní salon Lucie

 

 

 

 

Výsledek ošetření - 12 dní každodenní aplikace v kombinaci s kryolipolýzou / kryolipolýza provedena v partnerském salonu /. Takto intenzivní ošetření provedeno na přání klientky.

Ošetření přístrojem NIODÉ je nebolestivé.

 

Mezi jednotlivými procedurami by pauza neměla být kratší jak jeden den a delší jak šest dnů. Počítejte s tím, že první tři procedury jsou "detoxikační".To znamená, že jsou vylučovány balastní látky usazené v ošetřovaných partiích. Po prvních procedurách se může objevit únava, pobolívání hlavy, změna barvy, konzistence a zápachu moči. V tomto období se objeví úbytek objemu ošetřovaných míst. Cca u čtvrtého ošetření se projeví změny na pokožce. Ta začne být znatelně pevná a přitom pružná a hladká. Ošetření přístrojem NIODÉ trvá 30-45  minut.

 Pokud chcete, aby Vám tento stav vydržel, případně se i nadále zlepšoval, doporučujeme tzv. udržovací ošetření jednou za dva až čtyři týdny.

 

 

Nejprve je potřeba si uvědomit, že zanesení organismu balastními látkami a toxiny, celulitida i obtížné zmenšení objemu na určitých partiích mají většinou dvě společné základní příčiny.

U tukových buněk dojde ke zvětšení a ke shlukům (celulitidě), které zabraňují řádnému prokrvení a lymfatické cirkulaci.

Pokud se k tomuto problému přidruží i uvolnění podkožního vaziva, které společně se svaly, zajišťuje lymfatický oběh, je kosmetický i zdravotní problém na světě.

 

Co je tedy potřeba pro nápravu?

Přístroj NIODÉ neumí zázraky, zato ale dokáže mechanicky oddělit tukové buňky ze shluků, tak, aby se jejich přirozený metabolizmus vrátil do normálu a zároveň výrazně zpevní podkožní vazivo.

 

Vhodným ošetřením se dosáhne detoxikace organismu, velmi pevné, pružné a hladké pokožky a zmenšení objemu na ošetřovaných místech (pas, boky, hýždě, stehna i lýtka).

 

Spolupráce při zmenšení objemu problematických partií .

Málokterý člověk má ideální míry a zcela vyváženou postavu. Tvar našeho těla je dán z velké části geneticky a také životním stylem. Ideál ženské krásy se neustále mění a v současné době není nakloněn slovanským typům. Usazování tuku v oblasti hýždí, boků a stehen je dlouhodobý proces. Čím delší dobu trvalo usazování, tím pracnější a delší je jeho odstranění. Z toho plyne, že nechávat ošetření na poslední chvíli se nevyplatí.

Téměř každá žena, která má zájem zhubnout v určité partii, nejprve vyzkouší nejrůznější tabletky. Když zjistí, že nefungují, zkusí krémy. Když ani to nepomůže, začne s cvičením. Většinou té partie, kde potřebuje zhubnout. Skoro pokaždé je ale efekt negativní.

 

Čím to je?

Když začneme cvičit, zvětší se výdej energie a tělo sahá na rezervy v podobě tukových buněk. Bohužel nikoli v problematické partii, ale tam, kde je to pro něho nejsnazší. To znamená, že odebírá tuk z míst, kde jsou volné tukové buňky a kde probíhá látková výměna nejsnadněji. Většinou je to v oblasti paží, prsou a tváře. Takové problematické místo poznáme lehce i laicky. Tělesná teplota v těchto místech je nižší, pokožka se zde špatně prokrvuje. Látková výměna nefunguje a buňka se nedokáže tuku zbavit. Naopak svaly, které v této partii namáháme utěšeně rostou. Výsledek je smutný. Kde nepotřebujeme, tam hubneme a tam kde je to žádoucí, přibíráme na objemu. V nejlepším případě zůstáváme na svých mírách. Právě na tyto případy se specializuje náš kosmetický salon.

Nejprve oddělíme tukové buňky od sebe tak, aby v nich mohl probíhat přirozený metabolizmus. Tkáň silně prokrvíme a to jak mechanickou cestou, tak i kvalitní kosmetikou. V tomto období je důležité, aby tělo mělo menší příjem energie nežli výdej. Teprve za tohoto předpokladu začne tělo odebírat energii ve formě tuku z uvolněných tukových buněk a to přednostně z ošetřovaných partií. Výsledkem je skutečné formování postavy.

 

Na co je potřeba si dát pozor !

Buňky, u kterých probíhá správná látková výměna, jsou schopné zmenšit svůj objem pokud si organizmus energii vyžádá, ale také jsou schopny lehce tuk ukládat a tak se zvětšovat. Proto je tak důležité, aby příjem energie v průběhu procedur byl menší nežli výdej.

 

Doporučujeme:
S drastickými redukčními dietami se věčně nedá žít. Zapomeňte na ně. Stejně tak o na diety podle krevních skupin, proteinové a další a další. Zbytečně se mučíte a výsledek takové diety trvá jen chvilku. Lépe je postupně, pomalu měnit stravovací návyky. Do začátku Vám pomůže několik rad.

Dopřejte si dobrou a bohatou snídani.

Snažte se jíst pomalu a často po malých dávkách.

Asi hodinu před obědem si vypijte Psyllium a cca deset minut před obědem se napijte. Totéž udělejte před večeří, která by měla být nejpozději v 18,00 hodin. Psyllium je čistá vláknina, nejenže Vám pročistí zažívací trakt (má silný preventivní účinnek proti rakovině tlustého střeva), ale v žaludku zgelovatí a nabyde. Tím utlumí pocit hladu. Vlastní energetická hodnota tohoto přípravku je zanedbatelná.

 

KONTRAINDIKACE

  • užívání léků na ředění krve (např. Varfarin, Lavarin atd.), případně další medikamenty, které ovlivňují srážlivost krve
  • vysoký nebo kolísavý krevní tlak
  • užívání léků, které ovlivňují činnost štítné žlázy, větší křečové žíly
  • onkologická léčba, onemocnění Anginou Pectoris, zánětem žil (Trombophlebitis, Phlebotromboza), otokem plic
  • choroba srdce, ledvin, kožní a infekční onemocnění a jiným závažným onemocněním.

Upozornění: Ve výjimečných případech se mohou po prvních ošetřeních objevit na ošetřovaných partiích drobné hematomy Tento problém však nastává pouze u velmi jemné pokožky a ochablého podkoží a vymizí během několika dnů.